window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-997Y512WP5');
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
Увійти

Традиційні VІІ Відкриті змагання зі спортивного орієнтування на спринтерській дистанції

Протягом квітня Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді Святошинського району організував та провів для здобувачів освіти району традиційні VІІ Відкриті змагання зі спортивного орієнтування на спринтерській дистанції .
У заході взяли участь понад 400 учасників в різних вікових категоріях. Змагання були проведені в чотири етапи в лісопаркових зонах Святошинського, Шевченківського та Голосіївського районів. Переможцями стали учасники, які показали найкращий результат за сумою чотирьох етапів у своїй віковій категорії
Оголошення результатів та нагородження переможців відбудеться 14.05 , під час відкриття змагань – «Відкритої першості Святошинського району міста Києва зі спортивного орієнтування.»