Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
Увійти

Всесвітній день снігу

17 січня датується як Всесвітній день снігу і саме в цього дня природа подарувала малюкам справжнє диво це прекрасне природне явище, яке дозволяє проводити безліч незвичайних ігор і заходів.
До Всесвітнього дня снігу педагоги Святошинського дошкілля провели з вихованцями різні заходи: розвагу «Зимові знахідки», конкурси снігових ангелів, парад сніговиків й хатинки ескімосів, малювали «Візерунки на снігу» та досліджували властивості снігу під час домашньої хімії (кольоровий сніг).
Малюки із захопленням розфарбували зиму яскравими барвами, дарували веселий настрій додаючи творчого натхнення  усім, кому пощастило помилуватися  художніми витворами на тонкому зимовому полотні.

2012 - 2022 © Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації. Всі права на ресурсі захищені законодавством України

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращі враження на нашому сайті. Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням даних технологій. Privacy policy

Notifications %s New