Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
Увійти

День океанів

Ох і весело було сьогодні на відпочинковій програмі від Центур творчості дітей та юнацтва Святошинського району міста Києва!
На вулиці 30°, а у нас День океанів….
Сьогодні всі побували на відео-екскурсії океанами разом зі своїми кураторами Анною Іванченко та Юлею Вілецькою.
Та й без творчих занять не обійшлося: дружно майстрували паперові кораблики разом із Світланою Мархонос та пускали їх на воду; разом з Валерієм Наливайком пробували пройти віражі на воді, адже модель судна була радіокерована; а потім їз задоволенням малювали морських мешканців під керівництвом художниці Лариси Ізаак.
А на завершення разом з нашими веселими піратками Оленою Клеванською та Надією Пановою виконували веселі завдання та шукали частини карти, щоб знайти заховані піратські скарби. Та іще й в морській бій зіграли разом з Іриною Іванніковою.

А коли ви останній раз стріляли водяними пістолетами?

Усі намагалися влучити в ціль, адже розваги з водою, коли на вулиці спека, це нереально драйвово!
Емоції переповнювали дітей! Адже всі так скучили за яскравим життям…  без ґаджетів, без Covid-19…  Та, дякуючи нашим Збройним Силам, без повітряних тривог!
Літо в розпалі…. Далі буде…

2012 - 2023 © Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації. Всі права на ресурсі захищені законодавством України

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращі враження на нашому сайті. Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням даних технологій.Політика конфіденційності

Notifications %s New

Перейти до вмісту