Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
Увійти

День Мрії – завершальний

У п’ятницю чудова відпочинкова програма “Веселе літо на Чистяківській” від Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району міста Києва завершилася Днем Мрії.
Усі учасники були розділені на два екіпажі наших найславетніших літаків, що були створені у конструкторському бюро ДП “Антонов”, це Ан-124 “Руслан”- найбільший в світі серійний вантажний літак та Ан-225 “Мрія”- найбільший та найпотужніший в світі транспортний літак, символ нескореності нашої України!
Екіпажі із задоволенням виконували завдання на шести локаціях. Спаяли електронні свічки під керівництвом Ганни Іванченко та Віталія Кондрача. Малювали дитячі мрії разом з художницею Анелею Кузьменко.
А далі всіх чекав інтерактив на локаціях “Запуск літаків”, “Тімбілдінг”, “Попади в кулю” та “Зона турбулентності”.
Після цього екіпажі підкріпилися, адже це важливо під час польоту. Особливо приємно було спробувати смаколики, якими пригощала бортпровідниця Ксенія Ніколенко.
Під час урочистого закриття другої зміни командир екіпажу Світлана Рослякова разом їз заступником командира Іриною Іванніковою вручили двом екіпажам під керівництвом Ганни Іванченко та Катерини Макарової пам’ятні дипломи.
Своїми яскравими виступами привітали всіх вихованки вокальної студії “Веселі нотки” Єлизавета та Олександра Лобанови.
Весело та драйвово пройшла друга зміна відпочинкової програми завдяки організаторам – педагогам Центру творчості дітей та юнацтва Святошинського району міста Києва
Бажаємо всім, щоб здійснилась найбільша мрія всіх українців!
І нагадуємо, що вбити Мрію не можливо!
Дякуємо нашим захисникам та захисницям! Підтримуємо ЗСУ! Разом до Перемоги!

2012 - 2024 © Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації. Всі права на ресурсі захищені законодавством України

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращі враження на нашому сайті. Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням даних технологій.Політика конфіденційності

Notifications %s New

Перейти до вмісту